Možnosti spolupráce

Rozhodli jste vykročit na cestu sebepoznání a to vyžaduje ODVAHU. 

Z vlastního života i z praxe vím, že nejdůležitějším prvkem života a co za nás nikdo neudělá je právě ROZHODNUTÍ.

Bude mi ctí, že mohu být součástí vaší cesty SEBEPOZNÁNÍ.

Kdo jsem. Identita. Já. Bytost.
Pro:

Neumím se rozhodnout.

Cítim, že se točím v kruhu a nevím ven.

Potřebuji se naučit odpočívat, vypnout.

Jsem někým jiným, než jsem byl/a.

Cena:

1800 max 90 min  (3 – 4 setkání)

1500 max 90 min  (6 – 10 setkání)

Kalendář:

Individuální spolupráce

Každý jsme jediněčný. Neexistují dva lidi, kteří by došli do stejného místa stejným spůsobem. Proto je individuálni práce s klientem a bez posuzovaní prioritou.

Věřím, že človek je komplexní bytost, a ne vše jde uchopit 5ti smyslama. Práce na jemné úrovni skrze vnitřní prožitky klienta je velmi citlivá, ale také přínosná a efektivní.

Koučink je založený na důveře a spětné vazbě. Otevřená komunikace je klíčová ve vztahu klient-kouč. Klient je chráněn a kouč je vázán dodržovat Etický kódex ICF.

Urgentní spolupráce

Jednorázové setkání v případě nouze. Urgentně potřebujete udělat rozhodnutí a už nevíte na koho ve svém okolí se obrátit. 

Potřebujete být upřimný samy k sobě, ale je to těžké sousto, které vás brzdí. Tušíte, že když to překonáte do života vpustíte nový směr.

Pro:

Integrace silného prožitku. (konstelace, psychadelická terapie, holotropní dýchání)

Potřebuji poradit s výberem školy.

 

Cena:

2000 Kč / 80 Eur max 90 min

maminky, studenti – cena dohodou

Kalendář:
Pro:

Probudit emoce, pochopit emoce

Zklidnit mysl

Práce s archetypama jako zdrojem

Cena:

500 Kč za setkání

Kalendář:

Skupinový koučink

Je pro vás cena za individuální spolupráci vysoká a nevadí vám zdilení a práce ve skupině, nabízím skupinové vedení koučinku.

Skupinový koučink je podpořen energií více lídí, kteří řeší podobný cíl.

Pochopení a ochota zdílení je přínosná v procese sebepoznávání. Ve skupině máte možnost nahlídnout ješte pod více uhlama na svůj problém a prozkoumat jak to mám a nemám, anebo jak to potřebuji mít a naopak nepotřebuji.

Zkušenosti

Lucie Z. - lektor, kouč a psychoterapeut

Absolvovala jsem konzultaci s Lucia Růžičková a byla to jízda. Lucka je velmi intuitivní, udržuje si během konzultace přehled i nadhled a umí uhodit hřebík na hlavičku. A velmi milé bylo, když mě kontaktovala ještě druhý den, neb ji ještě něco ke mně napadlo. Konzultace je akční, dynamická, má spád a přináší uvědomění.

Energy Coaching a Lucia Růžičková mně úplně proměnil mou zaseknutou energii. Už pár týdnů jsem nebyla schopná se posunout (=nic dělat). A s Luckou se ledy hnuly – začala jsem vnímat jasnost v daném tématu a zvětšující se odhodlání se konečně rozhoupat a posunout.

Energy koučink mě moc mile překvapil – zažila jsem ho poprvé a musím říci, že oproti klasickému koučinku je super v tom, že se jde i do těla (pocitů, emocí) a nejen vše „umyslet“ hlavou. Krása a radost! Moc díky Lucia Růžičková.

refence kouč Zbraslav

Petra V. - tvůrkyně online workshopů